北京外國語大學合肥國際學院烏克蘭國立生物資源與自然資源合理利用大學舉行線上會議
Продовження співпраці між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Тяньцзіньським торговим університетом у Китаї
12 липня о 15:00 за пекінським часом та о 10:00 за українським часом Міжнародний освітній коледж Пекінського університету іноземних досліджень Хефей (далі – ПУІДХ) та Національний університет біоресурсів та природокористування (НУБіП) провели відеоконференцію з наукового обміну. Ведучим зустрічі був офіційний представник НУБіП, доктор Кевін Лю з Рішен центру міжнародних культурних обмінів. З китайської сторони у зустрічі взяли участь заступник декана ПУІДХ Чень Гуйлун, директор Міжнародного центру обміну Го Менгінг, директор Центру підготовки вчителів Кваншен Хе та Директор департаменту проєктів Лю Сяовей. Українську сторону представляли віце-президент НУБіП Вадим Ткачук, директор Міжнародного навчально-наукового центру Олександр Лабенко, його заступник Володимир Афанасенко, декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька та директор кафедри іноземного мовознавства Світлана Амеліна.
На засіданні заступник декана ПУІДХ Чень Гуйлун привітав керівників українського університету та представив поточну ситуацію в ПУІДХ щодо освіти та наукових досліджень, співпраці університету та представників індустрій, а також міжнародного обміну. Він зазначив, що було досягнуто значних успіхів у спільній підготовці докторських ступенів між двома університетами, тож він сподівається на плідну підготовку наукових талантів у майбутньому. ПУІДХ також продовжуватиме розбудову міжнародної платформи для якісного співробітництва, культурної та технологічної інтеграції і створення першокласної національної бази підготовки талантів високого рівня, яка сприятиме міжнародному визнанню університету.
Директор Міжнародного навчально-наукового центру НУБіП Олександр Лабенко представив ситуацію у своєму закладі, який є національним університетом найвищого, четвертого, рівня, що безпосередньо підпорядковується Міністерству освіти і науки України (еквівалентно китайському рівню 985/211). Зокрема університет посідає перше місце в Україні за кількістю переможців “Стипендії молодого вченого” у 2020 році. Наразі тут навчається близько 28 000 студентів та працює 2800 викладачів, у тому числі понад 300 професорів та понад 1000 доцентів.
Університет дуже сподівається на підтримку довготривалих дружніх та взаємодовірчих відносин з Міжнародним освітнім коледжем Пекінського університету іноземних досліджень Хефей задля сприяння науковим дослідженням та підготовці першокласних наукових талантів.
Пов’язані посилання на новини